Ideje

26. srpna 2016 v 12:58 | Liliana |  Deníček
Blíží se moje návštěva u doktorky Fifkové. Měla bych se dozvědět, zda má hotovou diagnostiku od Weisse, což stoprocentně nemá, protže ten mi stoprocentně za těch 10 min co jsem u něj byla na vyšetření od Fifkové, neudělal diagnozu žádnou. A ještě se ke me choval tak hnusne, tak netakhtne a nelidsky se mnou mluvil a urazel me a ja se tak snažila s nim mluvit slusne a mile. Tolik jsem to obrečela jak se ke mne choval.
Mám strach především ze 2 věcí - zaprvé co když je tenhle stav, kdy se ve svém těle cítím příšerně nějaká jiná moje sugesce (když své tělo nenávidím - anorexii, přejídání, bití a různé trýznění těla mám už za sebou) a jednou toho budu litovat že jsem nezůstala mužem. A zadruhé mám homosexuálního přítele a ten by mě jako ženu nechtěl. Jsme spolu 6 let a on mě miluje tak jako mě nikdo nikdy v životě nemiloval. Sama za sebe bych do toho šla i tím rizikem že bych jednou třeba litovala a tehle stav nenávisti těla jsem si vyložila špatně. Ale pokud přijdu o přítele, tak mě to zničí a navíc se bojím, aby mi hormony třeba nezměnili orientaci na ženy a já o něj pak nebudu stát :,( Je to ke zbláznění. Přítel si mě vybral jako muže a nadevše mě miluje. Já se najednou začala cítit jako žena. Ve svých představách jsem byla ženou už od malička, vyráběla si panenky z trávy a hrála si s plyšákama, protože jsem se bála říct rodičům, že bych chtěla panenku, a tolik mě to je líto :,o(. Jak je možné, že jsem se začala cítit ženou během tak krátké chvíle, jako je týden… když jsem si uvědomila, že jsem dospělá a svoje sny o tom být ženou bych si mohla splnit. Ale co když je v tom něco jiného. Jak to poznám. Co mám dělat :,,((((((())))))) Když jedu mhd, vždycky se při stání i sezení krčít a tím si zhoršuju skoliózu, protže se za výšku 193cm tak stydím. Nemám už pořád sílu se depilovat, je to taková bolest pro tělo i pro duši, často chodím ven oblečená jako muž a říkam si, že mě to jednou třeba přejde nebo NAJDU ŘEŠENÍ JAK ZŮSTAT MUŽEM A NETRÁPIT SE, ze ten problém je třeba jinde než v transexualitě. A hlavně bych mohla přijít o přitele JÁ SE TAK BOJÍM.

Včera v noci jsem na tím zas tak musela přemýšlet že jsem nemohla spát… CHTĚLA JSEM SE NALÍČIT (linky, stíny a rtěnku), vzít si sukni A DÁMSKÉ ČERNÉ TRIČKO (jedinné dámské oblečení, které mam) A CHTĚLA JSEM TAKHLE V NOCI VYJÍT VEN A JÍT PO KOLEJÍCH A AŽ POJEDE VLAK, LEHNOUT SI NA KOLEJE A VŠECHNO HODIT ZA HLAVU….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anita angelb anita angelb | E-mail | 23. července 2018 v 12:18 | Reagovat

podle me ses bajecna holka a.mas hezke vzory.
Ale SEBEVRAZDOU NEVIRESIS
NIC JE TO RADIKALNY RESENI
RAZ A JEDNOU..a to nebagatelizuji problemy.
ma babicka mela manio depresi

a ja sama mam nevylecitelnou nemoc
a vic co je to Se bat..NO
STEJNE NEDELEJ TO
AT NALEZNES KLID
A JISTOTU ..HEZKE LETO
HANKA.F JE fajn.vis?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama