Žlučník řekl dost

21. srpna 2016 v 19:16 | Liliana |  Deníček
Přece to tak nenechám
Píšu z dovolené. Je pondělí. Sobotu jsem se hlavně balila a neděle je bohužel už taky za mnou. Strávila jsem ji na počítači, taky byla na 5.5km dlouhý procházce a celkem si to snad užila.
Ted je pondělí, mám před sebou ještě necelý týden dovelené. Koukám na Simpsonovi a u toho píšu. Pořád se mnou lomcují deprese. Je to strašné. Zase se musím přejídat. Dopoledne mi volala babička a přestože jí naši už vysvětlili, co se se mnou v poslední době děje (dokonce jí to řekli včera), dnes když mi volala, celou dobu mě oslovovala mým původním muž. jménem a mluvila na mě v mužským rodě. Už je prostě popletená a já ji to nemám za zlé. Jen mě to prostě bolelo.
Ted jsem přecpaná a mám chuť na sladké (TO FURT!!!!!) Vyndala jsem z lednice palačinky a vanilkový dezert. Ač jsem vždy nažraná, láká mě vždy sladké. Zajídám svoje bolesti .,,,o((((((((((((((((((((((((((((((.
Včera večer jsem koukala na jednu youtuberku. Díky ní jsem si uvědomila, že se vlastně nemám ráda a vůbec si neveřím. Když nemám ráda sebe, nemohu mít rada ani svého přítele (pořád se hádáme), anebo ho mohu mít ráda, ale stejně se to všechno bude stále kazit, dokud nepřijmu sama sebe taková jaká jsem a budu spokojená. Musím začít u sebe. Já bych zvládla se prostě vždy malovat a učesat a vyjít ven. Horší je to s oblečením, chlupama a hlasem. Cvičení hlasu ted musím odložit, oblečení a chlupy/vousy jsou důležitější. Já prostě nemám pořád sílu na tu bolest při epilaci, nohy mohu mít vždy zahalené, nebo aspoň od kolen nahoru, ruce tak nějak zvládnu SNAD :,,,O(((((((((((((((((((((, ale epilace obličeje - TO MUSÍM VŽDY ZATNOUT ZUBY BOLESTÍ A STEJNĚ SE TO NIKDY PLNĚ NEDAŘÍ A BOHUŽEL SE TY DEBILNÍ CHLUPY ZA 2-3 DNY OBJEVÍ ZNOVA NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ TO BYCH BREČELA. A ted jestě sehnat oblečení, sama na to nemám sílu, vybírat něco, co mi bude slušet, nebude to předražené a nebude to z nějakých umělých nepříjemných materiálů :,o(((((((((((((((((. A co teprve boty - nemám teď sílu shánět velikosti 46 a větší nééééééééééééééééééééééééééééééééé :,,,,,,,,,,,,,,,,,,,o((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((()

Ps: super bylo že jsem se neovládala a musela se tak přejíst, až mě chytl žlučník a svalila jsem se k zemi BOMBA J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama